Julian01.jpg

Eerbetoon bij West Ham United - Liverpool

In de voetballerij brengen clubs en fans vaak een mooi eerbetoon aan hun voetbalhelden. De bijzondere wens van Julian stond ook in het teken van een mooi eerbetoon aan zijn held: zijn overleden vader, die groot fan was van de Engelse Premier League club West Ham United. Het werd een onvergetelijk weekend in London met een lach en een traan...

Zaterdag 29 november

In de vroege ochtend kwamen Julian, zusje Liv, moeder Daniëlle en vriend Remco aan op Eindhoven Airport. Ze hadden heel veel zin in de bijzondere trip die hen te wachten stond. Julian is zelf groot fan van Liverpool FC en in het bijzonder van captain Virgil van Dijk én Cody Gakpo, want in Nederland is PSV Julian's favoriete club. Hoe leuk was het dat Julian enkele dagen eerder als verrassing al een videoboodschap had ontvangen van Cody, die hem heel veel plezier had toegewenst.

Na een prima vlucht met Ryanair kwamen we aan in London. We hadden een hotel op loopafstand van het stadion van West Ham, dus uiteraard gingen we alvast een kijkje nemen bij het stadion waar we een dag later een speciale wedstrijd zouden gaan bijwonen. In de enorme fanshop van West Ham werden de eerste souvenirs gekocht. Julian een shirtje en Liv een speciale sleutelhanger met de naam van haar vader erop. En omdat West Ham ook bekend staat als “The Bubbles” kregen Julian en Liv uiteraard ook een belleblaas van West Ham United om de dag erna mee naar de wedstrijd te nemen. Daarna keerden we terug naar het hotel om even tot rust te komen, want het zou een lange dag worden.

Spurs vs Fulham

Mede dankzij onze wenspartner Voetbal Retour stond op zaterdagavond al een mooie wedstrijd op het programma waarmee we ons perfect konden opwarmen voor de zondag. Julian mocht namelijk ook naar Tottenham Hotspur vs Fulham FC. En dat vond hij maar wat leuk, want daar spelen Xavi Simons en Micky van de Ven. En wat een vet nieuw stadion hebben ze daar, echt heel indrukwekkend. We genoten van een leuke wedstrijd, maar Spurs was, m.u.v. uitblinker Kudus, niet op dreef en stond binnen 6 minuten al op een 0-2 achterstand. Gelukkig bracht Kudus met een fantastisch doelpunt de spanning terug, maar de 3 punten gingen toch mee terug naar Craven Cottage.

Zondag 30 november

Tijdens het ontbijt de volgende ochtend stond Julian direct weer een nieuwe verrassing te wachten. Hij kreeg namelijk het nieuwe shirt van Liverpool met nummer 4 VIRGIL erop cadeau. Hij was superblij en het shirt paste ook perfect bij de Liverpool sokken die hij droeg.

Stadiontour

Na het ontbijt gingen we die ochtend weer terug naar het stadion van Tottenham Hotspur. Voetbal Retour had namelijk geregeld dat we daar ook een stadiontoer mochten doen. En wat voor een! We mochten overal komen en hebben onze ogen uitgekeken. In de kleedkamer van de bezoekers waar alle shirts van de tegenstanders hingen en Julian natuurlijk op de foto wilde met de shirts van Liverpool en West Ham. Maar natuurlijk ook in de kleedkamer van Spurs waar hij even op de plek van Xavi en Van de Ven ging zitten. En Julian is ook op de foto gegaan met de Europa League beker die Spurs vorig seizoen had gewonnen. Het was echt fantastisch!

Hoogtepunt: West Ham United vs Liverpool FC

En dan zou het hoogtepunt nog komen. Want om 14.05 uur stond de kraker West Ham United vs Liverpool FC op het programma. Een speciale wedstrijd voor Julian, Liv en moeder Daniëlle. Julian en Liv hadden hun papa-knuffel ook meegenomen, zodat papa dichtbij was.

West Ham speelt in het voormalige Olympisch stadion en indrukwekkend groot was. Het stadion zat helemaal vol en de sfeer was fantastisch. Het clublied “I am forever blowing bubbles” werd hartstochtelijk meegezongen en Julian en Liv bliezen mee met hun eigen belleblaas. Het was echt een kippenvel moment, waarbij de tranen ook even de vrije loop kregen. Zo konden ze samen een onvergetelijk eerbetoon brengen aan hun overleden vader en echtgenoot.

De wedstrijd was erg spannend. Liverpool was de betere ploeg, maar kon het overwicht niet omzetten in een voorsprong. Pas na een uur spelen brak Alexander Isak de ban voor Liverpool. Toch bleef het tot de laatste minuten spannend. Uiteindelijk besliste uitgerekend Cody Gakpo de wedstrijd door Liverpool naar 0-2 te schieten. Een terechte overwinning en Julian was daar uiteraard als echte fan heel erg blij mee.

De avond werd afgesloten met een lekker etentje bij een Italiaans restaurant. Iedereen was aan het nagenieten van een heel speciaal weekend.

Een weekend dat in het teken stond van hun vader, waarin mooie herinneringen werden opgehaald, maar waarin we samen ook weer een hele mooie nieuwe herinnering hebben gemaakt. Eentje die Julian, Liv, Danielle en Remco voor altijd zullen blijven koesteren.

Een speciaal woord van dank aan:

  • Voetbal Retour
  • Kick & Rush Shop
  • Voetbalshop.nl
Julian10.jpgJulian14.jpgJulian05.jpgJulian23.jpgJulian18.jpgJulian24.jpgJulian22.jpgJulian07.jpgJulian04.jpgJulian03.jpgJulian12.jpgJulian02.jpgJulian11.jpgJulian20.jpgJulian09.jpgJulian21.jpgJulian15.jpgJulian19.jpgJulian17.jpgJulian06.jpgJulian08.jpgJulian13.jpgJulian16.jpg

Help mee en maak het verschil!

Wil jij een kind een onvergetelijke dag bezorgen? Meld een kind aan of draag bij met een donatie. Samen kunnen we nog meer dromen waarmaken!

Meer bijzondere wensen

Bijzondere momenten voor Diaz bij Ajax

12 september 2026

Bijzondere momenten voor Diaz bij Ajax

Wij mochten wij de speciale wens van Diaz, een 12-jarige jongen uit Hoensbroek en groot fan van Ajax Amsterdam, in vervulling laten gaan. Vanaf het moment dat we bij het huis van Diaz aankwamen, was duidelijk dat hij ontzettend veel zin had in de dag. Samen met zijn moeder stond hij ons al op te wachten. Aan zijn gezicht was goed te zien dat hij enthousiast was, al vond hij het allemaal ook nog een beetje spannend. Dat maakte het juist extra bijzonder om te zien hoe de spanning gedurende de dag steeds meer plaatsmaakte voor enthousiasme.

We begonnen de dag met een uitgebreid diner bij Oranje Sushi in Nuth. Tijdens het diner zagen we Diaz zichtbaar genieten van alles wat hem werd voorgeschoteld. Al snel kwam ook zijn grote passie uitgebreid ter sprake: Ajax. Vol enthousiasme vertelde hij over de club, de spelers en verschillende wedstrijden. Hij wist ontzettend veel te vertellen en het was mooi om te zien hoeveel plezier hij beleefde aan het praten over zijn favoriete club. Tijdens het diner kregen we daarnaast de gelegenheid om Diaz en zijn situatie wat beter te leren kennen. Hierdoor werd de wens en de betekenis van deze bijzondere dag voor hem nog persoonlijker.

Na het diner vertrokken we richting het stadion voor de wedstrijd. Voorafgaand aan de wedstrijd kregen we een kleine rondleiding door het stadion. Diaz keek zijn ogen uit en genoot zichtbaar van het feit dat hij op plekken mocht komen waar hij normaal gesproken niet zomaar komt. Kort daarna was het tijd voor een van de eerste grote momenten van de dag: Diaz ging samen met Maurice het veld op. Vanaf de zijlijn kon Diaz de spelers van dichtbij bewonderen. Voor een grote Ajax-fan als Diaz was dit natuurlijk een bijzonder moment. De spanning die hij aan het begin van de dag nog had, maakte steeds meer plaats voor een grote glimlach.

Vervolgens liepen Diaz en Maurice richting het uitvak. Diaz had daar een speciaal moment voorbereid. Trots deed hij zijn vestje uit, waardoor zijn Ajax-shirt zichtbaar werd. De supporters in het uitvak reageerden hier enthousiast op en konden het duidelijk waarderen. Het was een mooi en spontaan moment tussen Diaz en de Ajax-supporters, waarbij hij even helemaal onderdeel was van de sfeer rondom zijn favoriete club.

Niet veel later gingen we naar onze plaatsen op de tribune. Vanaf daar kon Diaz de sfeeractie van Ajax van dichtbij meemaken. De combinatie van de supporters, de sfeer in het stadion en het feit dat hij zijn favoriete club in het echt mocht beleven, maakte grote indruk op hem. Hij genoot zichtbaar van alles wat er om hem heen gebeurde en beleefde de wedstrijd dan ook volop.

Na het laatste fluitsignaal was de dag voor Diaz nog lang niet voorbij. Hij stond namelijk te popelen om naar de mixed zone te gaan en de spelers op te wachten. De eerste spelers kwamen aangelopen en merkten Diaz al snel op. Verschillende spelers namen de tijd om zijn Ajax-shirt te signeren. Voor Diaz was het ontzettend bijzonder om zijn favoriete spelers ineens van zo dichtbij te zien en persoonlijk te kunnen spreken.

Daarna mocht Diaz zelfs tussen de spelers plaatsnemen terwijl zij hun cooling-down deden. Het was bijzonder om te zien hoe ontspannen hij daar zat en hoe hij genoot van het moment. Hij bevond zich letterlijk tussen de spelers waar hij normaal gesproken alleen maar naar kijkt tijdens wedstrijden op televisie.

En toen kwam uiteindelijk hét moment waar Diaz waarschijnlijk het meest naar had uitgekeken. Zijn grote droom kwam uit: hij mocht Davy Klaassen ontmoeten. Voor Diaz was dit een enorm bijzonder moment. Hij kreeg de gelegenheid om Davy te vertellen over zijn ervaringen tijdens de wedstrijd en kon hem persoonlijk spreken. Davy nam hier uitgebreid de tijd voor en ging ook nog graag met Diaz op de foto.

De ontmoeting met Davy Klaassen vormde een prachtig en passend einde van een dag vol bijzondere momenten. Van het diner en de rondleiding tot het oplopen van het veld, het contact met de supporters, het beleven van de sfeeractie, het ontmoeten van de spelers en uiteindelijk de ontmoeting met Davy Klaassen: voor Diaz was het een dag om nooit te vergeten.

We kijken met veel plezier terug op deze speciale wens. Het was prachtig om te zien hoeveel plezier Diaz gedurende de dag beleefde en hoe zijn enthousiasme steeds groter werd. Samen met zijn moeder heeft hij een bijzondere dag mogen meemaken waarin zijn grote liefde voor Ajax centraal stond en waarin uiteindelijk een van zijn grootste dromen werkelijkheid werd.

Een grote verrassing voor Fabiënne

1 juli 2026

Een grote verrassing voor Fabiënne

’S Avonds kwam er bezoek omdat Fabienne geslaagd is voor haar opleiding. Haar moeder vertelde haar dat ze zich netjes moest aankleden, maar niet over ons bezoek. Het was dan ook een grote schrik toen de vrijwilligers aan de deur stonden.

Eenmaal op de bank plaatsgenomen kreeg Fabienne een Ajax tasje. Daarnaast werd er een tablet bij getoverd met een filmpje. Een videoboodschap van Kenneth, speciaal voor Fabienne. In het Ajax tasje zat een shirt van Kenneth met een handtekening. Fabienne werd overvallen door de vrijwilligers en haar emoties, maar was enorm blij met het shirt. Het shirt wordt ingelijst en krijgt een mooie plek op haar kamer.

VIP-beleving bij PSV vs Bayern Munchen

28 januari 2026

VIP-beleving bij PSV vs Bayern Munchen

Wát een onvergetelijk avontuur was dit weer in de box bij ASML! Met maar liefst 9 gezinnen verzamelden we voor het PSV-stadion. Er waren veel gespannen en enthousiaste gezichten te zien bij de kinderen! Iedereen had er zin in…maar wat stond ons allemaal te wachten?

We werden we bij het PSV-stadion opgehaald met een touringcar van Kupers, waar zou die ons naartoe brengen? We stopten in Sint-Oedenrode en na een klein stukje te hebben gelopen kwamen we aan bij ’t Zusje. Hier werden we meer dan gastvrij onthaald door onder andere mensen van de Coffice, een heel mooi initiatief waar we deze avond heel veel aan hebben gehad dankzij de gastvrijheid van deze jongens! De mensen van ’t Zusje hadden voor iedereen een hele mooie goodiebag op tafel gezet waarin allemaal leuke dingen zaten en het eten was heerlijk! Tijdens het eten werd duidelijk waarom Ellen van FC Robinstijn zoveel tasjes bij zich had…de wenskinderen kregen allemaal een PSV-shirt met hun favoriete speler achterop én de tickets voor die avond!

Na het eten werden we weer opgehaald met de bus van Kupers... Maar dit keer geen ‘gewone’ maar dé Spelersbus van PSV! We hadden enorm veel bekijks onderweg! Bij het stadion aangekomen moesten we even wachten en toen we naar binnen mochten was iedereen super verrast hoe mooi de lounge van ASML was! Snel een mooie plek uitkiezen voordat de wedstrijd begint! De verrassingen waren nog niet klaar. Voor de wedstrijd kwamen Nick Olij en Ruben van Bommel nog langs om met de kinderen op de foto te gaan en even met ze te kletsen, de kinderen voelden zich enorm speciaal!

De wedstrijd was superleuk, er werd meegezongen en ondanks de uitslag (PSV verloor met 1-2) was het een fantastische avond. Zeker toen na de wedstrijd Mauro jr. nog langskwam en met iedereen op de foto ging en van handtekeningen voorzag!

Het was in één woord fantastisch.