Onze mensen

Ontzorgen en (be)leven met je mee!

Voetbalwensen komen niet vanzelf uit. Er gaat heel veel tijd en energie in zitten om alles te kunnen organiseren. Inmiddels zijn we met meer dan 100 vrijwilligers die met heel veel passie, enthousiasme, toewijding en inzet alles in het werk stellen om al deze mooie dagen mogelijk te maken. We vinden het belangrijk dat onze mensen midden tussen de gezinnen staan. We trekken samen met ze op, we ontzorgen het gezin de hele dag en we (be)leven de hele dag met het kind en gezin mee. Daar staan we voor!

Gewoon om iets goed te kunnen doen voor een ander. Zonder er zelf beter van te worden. Vrijwillig, hulpvaardig en met het hart op de juiste plaats. En daar zijn we trots op!

Teun en Dries stralen samen!

"Gewoon iets goed te kunnen doen voor een ander. Zonder er zelf beter van te worden.
Vrijwillig, hulpvaardig en met het hart op de juiste plaats. Daar zijn we trots op!"

Onze mensen
Bestuur
Clubcoƶrdinatoren
Regioteamcaptains
Bijzondere Wensen
Marketing & Communicatie
Fondsenwerving

Onze mensen

Pieter van Bussel

Founder & Voorzitter

pieter@fcrobinstijn.nl

Chantal vd Stappen

Johan Hack

Penningmeester

johan@fcrobinstijn.nl

Valentijn Braam

Douwe Schouwenaars

Bestuurslid, NAC Breda

douwe@fcrobinstijn.nl

Michel van Grunsven

Bjorn van Deijnen

Jochem Budding

Fortuna Sittard

jochem@fcrobinstijn.nl

Pascal Geurts

Irene Moers-de Bruijn

Jean-Pierre van de Laar

Carline Sterk

Kirsten van der Mark

Angela Berkers

Rob Bouman

Fedor Bergevoet

De Graafschap

fedor@fcrobinstijn.nl

Sanne de Zeeuw

Go Ahead Eagles

Thijmen post

Marc Janssen

Werner Vaarwerk

Noordwest Brabant

werner@fcrobinstijn.nl

Paulien Jeurissen

Zuid-Holland & Zeeland, Feyenoord

paulien@fcrobinstijn.nl

Marije Verwijnen

Noord-Holland & Flevoland, Ajax

marije@fcrobinstijn.nl

Ieke Heetebrij

Friesland, Groningen & Drenthe

ieke@fcrobinstijn.nl

Erwin Kleijzen

Overijssel, FC Twente

erwin@fcrobinstijn.nl

Erik Teunissen

Team Bijzondere Wensen

erik@fcrobinstijn.nl

Rik van Dijck

Team Bijzondere Wensen

rik@fcrobinstijn.nl

Jantiene van Poppel

Team Bijzondere Wensen

jantiene@fcrobinstijn.nl

Jaimy Vanenburg

Team Bijzondere Wensen, PSV

jaimy@fcrobinstijn.nl

Loes Smeets

Team Bijzondere Wensen

loes@fcrobinstijn.nl

Ellen van der Vleuten

Teamcaptain

ellen@fcrobinstijn.nl

Amber van Lieshout

Team Marketing & Communicatie

amber@fcrobinstijn.nl

Judith Janssen

Team Marketing & Communicatie

judith@fcrobinstijn.nl

Jordy Althuizen

Team Marketing & Communicatie

jordy.althuizen@fcrobinstijn.nl

Daniƫlle Ooms

Team Marketing & Communicatie

danielle@fcrobinstijn.nl

Chantal Claes

Team Fondsenwerving

chantal@fcrobinstijn.nl

Erwin van den Broek

Team Fondsenwerving

erwin@fcrobinstijn.nl

Patrick Beekers

Maikel Laukens

Team Fondsenwerving, Utrecht & Gelderland

maikel@fcrobinstijn.nl